ALPINA News

25.10.2017

ALPINA na 45. Tokyo Motor Show

Výstaviště Tokyo Big Sight, 25. říjen – 5. listopad 2017.

ALPINA slaví na výstavě Tokyo Motor Show řadu japonských premiér. Poprvé jsou na veletrhu v Japonsku zastoupeny nové modely automobilů BMW ALPINA B3 S Bi-Turbo a BMW ALPINA B4 S Bi-Turbo s přepracovaným pohonem, které se nyní vyznačují výkonem 440 HP a točivým momentem 660 Nm.

Zvláštní pozornost zasluhují kompletně nové modely vozidel ALPINA na základě vozů BMW 5. řady. Nový automobil BMW ALPINA B5 s 4,4 l V8 Bi-Turbo se poprvé představuje s plně variabilním pohonem na všechny čtyři kola a řízením zadní nápravy. S napětím je rovněž v Japonsku očekáván nový vůz BMW ALPINA D5 S s řadovým šestiválcovým dieselovým motorem a pohonem na všechny čtyři kola, který navazuje na úspěšný předchozí model „Sportdiesel“.

Od roku 1981 prodává společnost Nicole Automobile, oficiální dovozce vozidel ALPINA pro Japonsko, exkluzivní automobily BMW ALPINA zákazníkům, kteří si vysoce cení značky i kvality. Japonsko je kromě Německa a USA již řadu let ústředním trhem společnosti ALPINA.

Na výstavě Tokyo Motor Show, která se koná každé dva roky, jsou zastoupeni renomovaní němečtí výrobci automobilů. Veletrh je známý svými trendy, mnohými inovacemi a překvapivými koncepcemi automobilů asijských výrobců. Společnost ALPINA se veletrhu Tokyo Motor Show účastní již více než 30 let, první představení vozidel BMW ALPINA se odehrálo v roce 1987.

Výstaviště Tokyo Big Sight, 25. říjen – 5. listopad 2017.
Více informací na: www.tokyo-motorshow.com