BMW ALPINA B7 BITURBO

Design exteriéru

Stylový, elegantní a moderní. Vzhled nového vozu BMW ALPINA B7 Bi-Turbo se vyznačuje sportovním kouzlem a elegancí. Design a aerodynamické prvky zdůrazňují jeho výkon, přední a zadní spojler vyzařují harmonickou rovnováhu a sílu BMW ALPINA B7 Bi-Turbo.

Exkluzivní povrchová úprava ALPINA Blue Metallic (modrá metalíza) a ALPINA Green Metallic (zelená metalíza) jsou charakteristickým znakem vyhrazeným výhradně pro automobily BMW ALPINA. Pro nové BMW ALPINA B7 Bi-Turbo jsou rovněž k dispozici i ostatní barvy BMW a BMW Individual.

Silný předek

Design spojuje tvar a funkci, snižuje vztlak téměř na nulu a zajišťuje tak maximální stabilitu jízdy. Otvory pro přívod vzduchu vpředu na vozidle selektivně podporují optimální chlazení vysoce výkonného motoru. Ikonická mřížka BMW ve tvaru ledviny je vybavena integrovaným systémem řízení přívodu vzduchu, který se přizpůsobuje potřebám chlazení: při uzavření dále zmenšuje aerodynamický odpor a ještě dále zvyšuje účinnost.

Elegantní záď

Sportovní výfukový systém ALPINA má dvě zdvojené oválné koncovky výfuku, které naznačují obrovské rezervy výkonu nového BMW ALPINA B7 Bi-Turbo a jeho silného výkonného motoru. Jsou přesně zabudované do zadního čela a dodávají zádi vozu velmi čistý, nadčasový a elegantní vzhled.

Deco-Set (ozdobná sada)

Slavné ozdobné pruhy, oficiálně známé jako ALPINA Deco-Set, jsou více než jenom pocta 70. a 80. letům minulého století – jsou nedílnou součástí dědictví značky ALPINA. Ozdobná sada vypadá jako stužka, má velmi pěkný vodorovný tvar a může se upevnit na předek a boky vozidla buď ve stříbrné, nebo ve zlaté barvě. 

 

Novátorské prvky

Kované 20palcové disky ALPINA CLASSIC s nezaměnitelnými dvaceti paprsky a minimalistickým, sportovním vzhledem snižují na minimum neodpruženou hmotnost. Výsledkem je maximálně dynamické chování, optimální zatáčení i zvýšené pohodlí. V zájmu snížení hmotnosti a pozoruhodného vzhledu mají kola viditelné šrouby a vzdávají se krytů náboje. Volitelně jsou za příplatek k dispozici 21palcové kované disky ALPINA CLASSIC. 

Vysoce výkonný brzdový systém se 4pístovými pevnými třmeny a kotouči 395x36 mm na přední nápravě a plovoucími třmeny s kotouči 370x24 mm na zadní nápravě zajišťuje vynikající výkon při zastavování a zpomalování.