BMW ALPINA B7 BITURBO

Design interiéru

V interiéru nabízí BMW ALPINA B7 Bi-Turbo luxusní prostředí, výběrové materiály a design charakterizovaný současnou moderní jasností.

Rozsáhlá řada standardního vybavení zajišťuje maximum příjemného pocitu a pohodlí, například vysoce kvalitní kůži nappa, pohodlná sedadla, kůží potaženou přístrojovou desku, keramické součástky na vybraných řídících prvcích a dveře s měkkým zavíráním. Vybavení, jehož vlastnosti dále podporují řízení bez námahy, například plnobarevný displej Head-Up a kamera pro pohled dozadu, se rovněž dodává ve standardním provedení nového BMW ALPINA B7 Bi-Turbo. Standardní výbava zahrnuje také nejmodernější navigaci BMW, komunikační systémy a zařízení pro informace a zábavu (infotainment), jejichž inovativní a intuitivní provozní ovladače určují měřítka ve svém oboru.

Detaily

Nenápadné detaily ALPINA dodávají interiéru nádech exkluzivity a individuálního stylu. Ručně potažený sportovní volant z výjimečně vysoce kvalitní kůže LAVALINA s modrým a zeleným štepováním je podmanivý na první dotek. Nadčasový klavírový lak nebo klasické luxusní myrtové dřevo přispívají k působivosti interiéru ALPINA, prahy dveří s modrým osvětlením, nápisy modelu B7 a štítek k označení individuální výroby jsou dalšími příklady exkluzivního vybavení v novém voze BMW ALPINA B7 Bi-Turbo.

 

  

Individuální řemeslné provedení

Osobním preferencím a přáním zákazníků se meze nekladou. Od laku po dokončení interiéru, barvu a detaily čalounění – vše nabízíme v rozsahu širokého vybavení BMW a ALPINA a k dispozici jsou i další prvky. Vozy BMW ALPINA jen zřídkakdy odjíždějí z Buchloe, aniž by zákazník využil skutečně neomezených možností personalizace nabízených firmou ALPINA (ALPINA Manufaktur). V souladu s naší filozofií může zákazník navrhnout svůj individuální interiér – a naši řemeslníci pracující s kůží mu ho vyrobí.

  

Přístrojová deska

 

Absolutním vrcholem je plnobarevný digitální přístrojový panel s technologií LED v typickém designu ALPINA.  V režimu Comfort má klasický vzhled: přístroje s modrým pozadím, červenými jehlami a jasně čitelnými číslicemi. V režimu Sport se vzhled displeje změní, aby byl dynamičtější, se zelenými ukazateli. Dále je možné zvolit režim Eco Pro. Charakteristickým znakem vozů ALPINA je trvalé digitální zobrazení rychlosti v centrální poloze.