BMW ALPINA XD3 BITURBO

BMW ALPINA XD3 Bi-Turbo

Tajemství úspěchu vozu XD3 Bi-Turbo spočívá v dokonalé kombinaci jízdního výkonu, trakce a účinnosti ve spojení s charakteristickými rysy typickými pro kategorii SAV. Patří mezi ně vysoká poloha sedadel, prestižní výtvarný jazyk, vhodnost pro každodenní užívání a praktické vnější rozměry. Typické rysy designu ALPINA a vylepšení aerodynamiky jsou součástí celkového vnějšího vzhledu a podtrhují mohutný vzhled vozu XD3 Bi-Turbo.

Tvar a kontury předního spojleru ALPINA byly zvoleny tak, aby v sobě ukryly velké otvory pro přívod vzduchu potřebné pro zajištění optimálního přísunu chladicího vzduchu. Další vizuální charakteristické rysy vytvořené horizontálními vložkami z matného (saténového) hliníku a moderními LED mlhovkami dodávají vozidlu silný, stylový vzhled.

 

 

Nejnápadnějším prvkem designu zádi je výfukový systém z nerezové oceli se dvěma zdvojenými koncovkami elegantně začleněnými do zadního čela. Ikonický a nadčasový vzhled 20palcových slitinových disků ALPINA CLASSIC dodává vozu XD3 Bi-Turbo nádech elegance, k dispozici jako volitelný doplněk jsou také 21palcová slitinová kola ALPINA CLASSIC.


Podívejte se na video! XD3 Bi-Turbo - trakce a vynikající výkon ve všech jízdních situacích. 

  

 

  ... dynamický, ÚČINNÝ ...

Silný motor XD3 Bi-Turbo má výkon 257 kW (350 k) a působivý točivý moment 700 Nm, což umožňuje vynikající zrychlení z 0 na 100 km/h během pouhých 4,9 sekundy a dosažení maximální rychlosti 251 km/h. Společně s příkladnou kombinovanou spotřebou pouze 6,6 l/100 km a emisemi CO2 174 g/km podle normy ECE tyto údaje napovídají, že je vůz XD3 Bi-Turbo stejně účinný jako dynamický.


Balíčky výbavy

Rozšířené standardní vybavení zahrnuje kožené potahy, sportovní sedadla se zlepšenou oporou, funkci cruise control a parkovací čidla. Ručně dokončovaný sportovní volant s kůží ALPINA LAVALINA s modrým/zeleným štepováním představuje spojovací prvek mezi řidičem a automobilem; přístrojová deska ALPINA s LCD technologií s černým panelem zobrazuje důležité informace, včetně digitálního tachometru a ukazatele řazení. Prahy, koberečky a značky ALPINA na opěradlech sedadel diskrétně upozorňují na původ tohoto vozu XD3 Bi-Turbo. Volitelné prvky interiéru s kontrastním štepováním a materiálem Alcantara umožňují vytvoření ještě luxusnějšího a sportovnějšího prostředí.Information on fuel consumption and CO2 emissions according to EU Directive:


BMW ALPINA XD3 BITURBO
Fuel consumption, combined:6,6 l/100km
CO2 emissions combined:174 g/km
Efficiency Category:B

Further information on specific fuel consumption and specific CO2 emissions of new passenger cars is given in „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen” which can be obtained free of charge at all points of sale and from the Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen.

Efficiency-Class

Determined on the basis of the measured CO2 emissions taking into account the mass of the vehicle.