ALPINA ČESKÁ REPUBLIKA

INVELT

Společnost Invelt patří k nejstarším partnerům BMW v České republice a na trhu působí déle než 25 let. Za tuto dobu si společnost Invelt, díky kvalitě poskytovaných služeb, nadšení a zápalu všech zaměstnanců, vybudovala přední pozici s 25% tržním podílem. V současnosti se BMW Invelt řadí mezi evropské špičky, co do kvality poskytovaných služeb, tak i co do velikosti prodejní plochy. Zákazníci zde naleznou kompletní portfolio produkce BMW AG pod jednou střechou, včetně Lifestylových doplňků a příslušenství. Unikátem je, v České republice, jedinečný showroom ojetých vozů, specializovaný na výše uvedené značky, ve kterém BMW Invelt nabízí nejširší výběr vozů na jednom místě.

Čeští majitelé společnosti dbají na komplexní a zároveň osobní přístup k zákazníkovi tak, aby byl plně uspokojen a rád se do našich provozoven v Praze a Plzni vracel. Snahou společnosti je diskutovat s našimi zákazníky, ať už se jedná o kritiku, připomínky nebo doporučení. Pokud nás chcete kontaktovat a pomoci nám s neustálým zkvalitňováním poskytovaných služeb, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu: .  Rádi si Vaše poznatky, doporučení, ale i stížnosti přečteme a budeme jim věnovat naší plnou pozornost. 

Prohlédněte si naše provozovny v Praze a Plzni. Těšíme se na setkání s Vámi.

www.invelt.com

ALPINA je od roku 1983 registrována jako samostatný výrobce automobilů. Přestože vozy této značky technicky vycházejí z typů automobilky BMW, probíhá vývoj, výroba některých komponentů, a konečná montáž v prostorách automobilky ALPINA v Bavorském městě Buchloe.

Styl a kvalitu automobilů BMW ALPINA naleznete především uvnitř. Počínaje ručně montovanými motory vyvinutými na základě dlouholeté zkušenosti se zlepšováním vozů BMW, nebo ručně šitou kvalitní kůži v interiérech, ušlechtilé dřevo a filigránsky zdobené doplňky. Exkluzivitu automobilů BMW ALPINA zajišťuje i roční produkce čítající pouhých 1000 vozů.

 Automobily značky BMW ALPINA patří k naprosté špičce jak po stránce dynamických výkonů a jízdních vlastností, tak i kvalitou zpracování a spolehlivostí. Klíčovým prvkem filozofie společnosti je pravidlo, že dosahování vysokých výkonů nesmí jít na úkor spolehlivosti. Právě díky tomu se značka těší nejlepší pověsti exkluzivního výrobce velmi kvalitních a exkluzivních malosériových vozů.

Přesvěčte se sami, že BMW ALPINA je ten vůz po kterém jste toužili. Sjednejte si předváděcí jízdu.