BMW ALPINA B3 S BITURBO

Design interiéru

Interiéry vozů BMW ALPINA se vyznačují elegancí a exkluzivním prostředím s typickými znaky ALPINA, nabízejícím vysoké pohodlí a praktické vlastnosti i široké standardní vybavení.

Možnosti designu a konfigurace interiéru jsou téměř neomezené. Vedle velkého výběru barev a materiálů z palety BMW a BMW Individual nabízí ALPINA široký výběr možností personalizace.

Identitu každého interiéru doplňují malé a stylové prvky. Patří mezi ně prahy dveří, kovové znaky v opěradlech sedadel a na koberečcích a samozřejmě také jedinečný výrobní štítek se specifickým výrobním číslem pro každý model. V kombinaci s čalouněním BMW existuje mnoho dalších možností designu a individualizace, například kosočtvercové diagonální aplikace na opěradlech sedadel, které jsou klasikou značky ALPINA, reliéfní a jiné ozdobné prvky.

Volant

Ručně dokončovaný sportovní volant je potažený nejjemnější kůží LAVALINA a má rovnoběžné štepování v tradiční modré a zelené barvě. Na spodní straně jsou do volantu zabudována ergonomická tlačítka systému SWITCH-TRONIC. Volant lze snadno upravit podle osobního vkusu – švy je možné přizpůsobit podle čalounění, okraj je možné zesílit a může se použít i jiný materiál – Alcantara.

Přístrojová deska

Charakteristické hlavní znaky designu přístrojové desky ALPINA mají dlouhou tradici sahající více než 20 let do minulosti firmy: červené jehly se dokonale odrážejí od modrého pozadí kulatých přístrojů. Číslice na tachometru, uvedené i za značkou 300 km/h, jsou kdykoli snadno čitelné a podporuje je další digitální ukazatel rychlosti.

Úpravy interiéru

Navíc k jedinečnému interiéru ALPINA z klasického ušlechtilého dřeva nebo s moderním klavírovým lakem a nenápadným logem je možné vybrat si z široké palety možností BMW. Obzvlášť luxusní volbou je čalounění interiéru nejjemnější kůží LAVALINA nebo sportovní karbonovou kůží.