BMW ALPINA B3 S BITURBO

BMW ALPINA B3 S Bi-Turbo

Elegantní, dynamický a silný – nový vůz BMW ALPINA B3 S Bi-Turbo kombinuje ještě větší výkon s výjimečným pohodlím a nabízí kulturu jízdy na nejvyšší úrovni.

Nově přepracovaný třílitrový řadový šestiválec dosahuje teď ještě lepších hodnot výkonu a pohání tak vůz BMW ALPINA B3 S Bi-Turbo k nejvyšším výkonům. Řidič má na přání k dispozici působivý výkon 324 kW (440 k) a maximální točivý moment 660 Nm při 3000 ot/min – z toho 600 Nm v širokém pásmu od 2000 do 5000 ot/min. Jak Sedan, tak Touring tím dosahují působivých výkonů při jízdě. Zrychlují během pouhých 4,3 sekundy z 0 na 100 km/h a dosahují maximální rychlosti 306, respektive 303 km/h. Stejnou měrou přesvědčují příkladnou účinností, celkovou spotřebou podle normy ECE 9,2 resp. 9,1 l/100 km a emisemi 209 a 207 g CO2 na 1 km. Adaptivní sportovní podvozek ALPINA a 8stupňová sportovní automatická převodovka s technologií ALPINA SWITCH-TRONIC umožňují dynamickou jízdu, aniž by bylo nutné se vzdávat vyváženého pohodlí.

BMW ALPINA B3 S Bi-Turbo vypadá decentně, a přitom silně. Přední spoiler a chromovaná mřížka ledvinového tvaru podtrhují dojem výkonnosti a síly na silnici, zdůrazňují sportovní rodokmen vozu a výjimečný výkon. Standardní LED reflektory a LED mlhová světla jsou vysoce účinná, osvětlují silnici v maximální možné míře a propůjčují vozu BMW ALPINA B3 S Bi-Turbo jeho nezaměnitelný vzhled. Výfukový systém z nerezavějící oceli, vyvinutý ve spolupráci s firmou Akrapovič, má dvě eliptické zdvojené koncovky elegantně začleněné do zadního čela. Nad nimi září zadní světla BMW LED Design. Nejvyšší jakost materiálu a propracované prvky interiéru jdou ruku v ruce s úrovní rozšířeného standardního vybavení, které zahrnuje kůži Dakota, sportovní sedadla s elektrickým nastavením a funkci Park Distance Control.

Kolo ALPINA CLASSIC

Kolo ALPINA CLASSIC, ikona designu ráfků, je pravděpodobně nejunikátnějším a nejznámějším optickým poznávacím prvkem každého automobilu BMW ALPINA. Vyznačuje se klasickou krásou, kontinuitou a elegancí a pochází z doby před více než 40 lety.

Identita ALPINA

S naší společností jsou pevně spjaty tradiční barvy modrá a zelená. Jsou také základem dvou exkluzivních laků ALPINA Blue Metallic (modrá metalíza) a ALPINA Green Metallic (zelená metalíza). K dispozici je také velký počet laků BMW a BMW Individual i laky na přání zákazníka.

Individualizace

Interiéry vozů BMW ALPINA se vyznačují elegantním a exkluzivním prostředím s typickými prvky ALPINA. Nabízejí vysoké pohodlí a praktické funkce i rozsáhlé standardní vybavení. Možnosti designu a konfigurace interiéru jsou téměř neomezené. Vedle velkého výběru barev a materiálů z palety BMW a BMW Individual nabízí manufaktura ALPINA široké možnosti úprav podle přání zákazníka.

Pohon všech kol

Systém pohonu všech kol využívá technických možností systému BMW xDrive, jehož inteligentní systém dynamického řízení rozděluje výkon plynule a zcela proměnlivě mezi přední a zadní nápravu během tisícin vteřiny. Zajišťuje tak maximální trakci a vynikající výkon ve všech jízdních situacích.Information on fuel consumption and CO2 emissions according to the applicable EU Directive VO (EU) 715/2007.


BMW ALPINA B3 S BITURBOSedanTouring
Fuel consumption, combined:9,2 l/100km9,2 l/100km
CO2 emissions combined:209 g/km209 g/km
Efficiency Category:EE

The disclosed fuel consumption and CO2 emissions are measured according to WLTP (Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure) and converted to NEDC (New European Driving Cycle) for comparison purposes. Depending on your country, vehicle related taxes or other duties may be based on fuel consumption and CO2 emissions data which differs from that shown here.

Further information on specific fuel consumption and specific CO2 emissions of new passenger cars is given in „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen” which can be obtained free of charge at all points of sale and from the Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen.

Efficiency-Class

Determined on the basis of the measured CO2 emissions taking into account the mass of the vehicle.