BMW ALPINA B3

Design exteriéru

Tradičně progresivní

Progresivněji než kdy předtím se prezentuje BMW ALPINA B3 v oblasti designu exteriéru. Jasná linie a dynamicky protažená silueta propůjčují tomuto modelu výraznou podobu a větší přítomnost.

Designové a aerodynamické prvky ALPINA zvýrazňují sportovní vzezření a spojují funkci a tvar dle filozofie ALPINA „form follows function“ optimalizovaným vedením vzduchu pro vyšší chladicí výkon a nižšími hodnotami vztlaku na přední a zadní nápravě pro maximální jízdní stabilitu. Dekorativní prvky exteriéru BMW Individual Shadow Line s vysokým leskem optimálně zvýrazňují danou linii a podtrhují moderní vzhled. Náročně modelovaná přední část karoserie s velkými vzduchovými otvory a volně umístěným nápisem ALPINA cíleně zdůrazňuje šířku vozidla a vyjadřuje suverénní postavení BMW ALPINA B3 na vozovce.

Klasická ALPINA

Modré metalické lakování ALPINA a zelené metalické lakování ALPINA jsou rezervovány výhradně pro automobily BMW ALPINA a propůjčují nejnovější generaci tohoto modelu nádech elegance a exkluzivnosti. Dále jsou na výběr další lakování ze široké palety BMW a BMW Individual.