BMW ALPINA B3

Design interiéru

Detaily ALPINA

Stylové akcenty v interiéru vytváří klasické detaily ALPINA, jako např. kovové emblémy v rohožích a opěradlech, nástupních lištách ALPINA a individuální štítek se specifickým výrobním číslem modelu. Ručně šitý sportovní kožený volant ALPINA se sériovým vyhříváním a úžasně příjemnou kůží na dotek LAVALINA zajišťuje maximální pocit pohodlí.

High-tech cockpit

Digitální služby a asistenční jízdní systémy, například asistenční systém parkování a systém Active Guard Plus, jsou sériově integrovány do přístrojové desky. Volitelně dostupný profesionální asistent Driving Assistant Professional nabízí svým kompletním paketem navigačních asistenčních systémů vysokou míru aktivní bezpečnosti. Přední navigační, komunikační a infotainment systémy BMW jsou součástí sériové výbavy a ukazují, že nejnovější model BMW ALPINA B3 je moderní také v ohledu na digitální služby.

Řemeslné umění

Vlastní čalounění dílna ALPINA nabízí zákazníkovi téměř neomezené možnosti tvorby vlastních podob interiéru: Kedry, švy, aplikace, děrování, reliéfy, také na přání zákazníka, propůjčují designu interiéru ALPINA svůj vlastní, osobitý nádech. Přírodní kůže LAVALINA rozšiřuje nabídku výbavy BMW o vysoce kvalitní přírodní materiál, který se používá v oblasti výroby automobilů. Znalci ocení především pohodlnost a klimatizační vlastnosti této výjimečné kůže.