BMW ALPINA B3

Design interiéru

Detaily ALPINA

Stylové akcenty v interiéru vytváří klasické detaily ALPINA, jako např. kovové emblémy v rohožích a opěradlech, nástupních lištách ALPINA a individuální štítek se specifickým výrobním číslem modelu. Ručně šitý sportovní kožený volant ALPINA se sériovým vyhříváním a úžasně příjemnou kůží na dotek LAVALINA zajišťuje maximální pocit pohodlí.

High-tech cockpit

Na řidiče orientované provedení cockpitu s ergonomicky optimálně uspořádanými ovládacími prvky přináší uživateli přesvědčivý zážitek s intuitivním ovládáním přes dotykový displej, tlačítka přímé provolby nebo řídící jednotku iDrive, hlasové ovládání nebo ovládání gesty. Součástí velkoplošné spojené obrazovky je digitální přístrojový displej s plnými barvami v novém designu ALPINA, který nabízí rozšířené možnosti konfigurace s individuálně přizpůsobitelnými náhledy.

Řemeslné umění

Vlastní čalounění dílna ALPINA nabízí zákazníkovi téměř neomezené možnosti tvorby vlastních podob interiéru: Kedry, švy, aplikace, děrování, reliéfy, také na přání zákazníka, propůjčují designu interiéru ALPINA svůj vlastní, osobitý nádech. Přírodní kůže LAVALINA rozšiřuje nabídku výbavy BMW o vysoce kvalitní přírodní materiál, který se používá v oblasti výroby automobilů. Znalci ocení především pohodlnost a klimatizační vlastnosti této výjimečné kůže.