BMW ALPINA B4 S BITURBO

Design interiéru

Interiéry vozů BMW ALPINA se vyznačují elegancí a exkluzivním prostředím s typickými znaky ALPINA, nabízejícím vysoké pohodlí a praktické vlastnosti i široké standardní vybavení.

Možnosti designu a konfigurace interiéru jsou téměř neomezené. Vedle velkého výběru barev a materiálů z palety BMW a BMW Individual nabízí ALPINA široký výběr možností personalizace.

Detaily

Identitu každého interiéru doplňují malé a stylové prvky. Patří mezi ně prahy dveří, kovové znaky v opěradlech sedadel a na koberečcích a samozřejmě také jedinečný výrobní štítek se specifickým výrobním číslem pro každý model. V kombinaci s čalouněním BMW existuje mnoho dalších možností designu a individualizace, například kosočtvercové diagonální aplikace na opěradlech sedadel, které jsou klasikou značky ALPINA, reliéfní a jiné ozdobné prvky.

 

 

Volant

Ručně dokončovaný sportovní volant je potažený nejjemnější kůží LAVALINA a má rovnoběžné štepování v tradiční modré a zelené barvě. Na spodní straně jsou do volantu zabudována ergonomická tlačítka systému SWITCH-TRONIC. Volant lze snadno upravit podle osobního vkusu – švy je možné přizpůsobit podle čalounění, okraj je možné zesílit a může se použít i jiný materiál – Alcantara.

Úpravy interiéru

Navíc k jedinečnému interiéru ALPINA z klasického ušlechtilého dřeva nebo s moderním klavírovým lakem a nenápadným logem je možné vybrat si z široké palety možností BMW. Obzvlášť luxusní volbou je čalounění interiéru nejjemnější kůží LAVALINA nebo sportovní karbonovou kůží.

 

 

Přístrojová deska

Charakteristické hlavní znaky designu přístrojové desky ALPINA mají dlouhou tradici sahající více než 20 let do minulosti firmy: červené jehly se dokonale odrážejí od modrého pozadí kulatých přístrojů. Číslice na tachometru, uvedené i za značkou 300 km/h, jsou kdykoli snadno čitelné a podporuje je další digitální ukazatel rychlosti.