BMW ALPINA B5 BITURBO

Design interiéru

V interiéru nabízí BMW ALPINA B5 Bi-Turbo luxusní prostředí, výběrové materiály a design charakterizovaný současnou moderní jasností.

Rozsáhlá řada standardního vybavení zajišťuje maximum příjemného pocitu a pohodlí, například vysoce kvalitní kůži nappa, pohodlná sedadla a čtyřzónovou klimatizaci pro snadné a bezpečné řízení. Standardní je také nejnovější navigace BMW, komunikační systém a systém pro infotainment, které se ovládají pomocí nových a intuitivních ovladačů. 

Podrobnosti

Nenápadné detaily ALPINA dodávají interiéru nádech exkluzivity a individuálního stylu. Ručně potažený sportovní volant z výjimečně vysoce kvalitní kůže LAVALINA s modrým a zeleným štepováním je podmanivý na první dotek. Osvětlené prahy dveří, nenápadné označení modelu a štítek k označení individuální výroby jsou dalšími příklady exkluzivního vybavení v novém voze BMW ALPINA B5 Bi-Turbo. Existuje několik možností volby výzdoby interiéru, například nadčasový klavírový lak ALPINA nebo klasické luxusní myrtové dřevo ALPINA.

Přístrojová deska

Dalším vrcholem je plnobarevný digitální přístrojový panel s technologií LED v typickém designu ALPINA.  V režimu Comfort má klasický vzhled: přístroje s modrým pozadím, červenými jehlami a jasně čitelnými číslicemi. V režimu Sport se vzhled displeje změní, aby byl dynamičtější, se zelenými ukazateli. Dále je možné zvolit režim Eco Pro. Charakteristickým znakem vozů ALPINA je trvalé digitální zobrazení rychlosti v centrální poloze.

Individuální provedení

Při úpravě vzhledu vozu BMW ALPINA B5 Bi-Turbo se přáním zákazníků prakticky žádné meze nekladou. Mohou si vybrat cokoli, co je v rozsáhlém programu vybavení firem BMW a ALPINA, od laků po materiály interiéru a barvy čalounění. Vozy BMW ALPINA jen zřídkakdy opouštějí továrnu ALPINA v bavorském Buchloe, aniž by byly vyčerpány možnosti úpravy, které jsou k dispozici. Filozofie společnosti umožňuje zákazníkům vytvořit jejich vlastní osobní interiér, který naši odborní čalouníci potom s mistrovskou zkušeností ručně vyrobí.