BMW ALPINA B7

Design interiéru

Nenápadné detaily značky ALPINA, nejlepší materiály a řemeslné provedení v nejvyšší kvalitě vytvářejí zvláště luxusní prostředí. Manufaktura ALPINA a vlastní dílna na zpracování kůže nabízejí téměř neomezený rozsah individuálně upravených čalounění interiéru, zhotoveného mistry řemeslníky z nejlepší kůže na světě.

Jemné detaily ALPINA dodávají interiéru vozu BMW ALPINA B7 výjimečnost a individuální styl. Sportovní volant s ručně dokončeným potahem z kůže LAVALINA výjimečné kvality a modrým a zeleným prošíváním zaujme na první dotek luxusním pocitem.

 

 

Individuální řemeslné umění

Pokud jde o úpravu vzhledu automobilu, nemusí se přání zákazníků prakticky nijak omezovat. Od lakování po materiály v interiéru a barvy čalounění – mohou si vybrat cokoli z rozsáhlého programu vybavení společností BMW a ALPINA. Vůz BMW ALPINA jen málokdy odjíždí z výrobního závodu ALPINA v bavorském Buchloe, aniž by čerpal z možností úprav, které jsou k dispozici. Filozofie společnosti umožňuje zákazníkům vytvořit si jejich vlastní interiér, který pak mohou naši odborní čalouníci s mistrovskou dovedností ručně vyrobit.

 

 

HIGH TECH KOKPIT a ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘIDIČE

Široká řada standardního vybavení zajišťuje maximální pohodu a pohodlí řidiče i cestujících. Vysoce kvalitní kůže nappa, multifunkční pohodlná sedadla, přístrojový panel potažený kůží, keramické vložky na kontrolních prvcích a jemné zavírání dveří jsou již ve standardním vybavení. Funkce jako plnobarevný displej na předním skle, zpětná kamera a nejnovější navigační a komunikační systémy BMV podporují řízení bez námahy.