BMW ALPINA B7

Nové BMW ALPINA B7

Nová éra – velká TŘÍDA LUXUSU

Od roku 2016 představuje BMW ALPINA B7 špičku portfolia modelů a na celém světě přesvědčuje velký počet řidičů svými mimořádnými a současně vyváženými vlastnostmi. Novým rozsáhlým přepracováním modelu vstupuje nová BMW ALPINA B7 v létě 2019 po hluboko zasahujících technických změnách do nové éry – svěží, moderní a výkonná. Dále upravené hnací ústrojí, důkladně přepracovaný design i moderní systémy podpory řidiče a služby ConnectedDrive potěší i nejnáročnější zákazníky.

... hladký VÝKON, výbušná SÍLA

4,4 litrový motor V8 poslední generace s přeplňováním Bi-turbo má výkon 447 kW (608 k) a točivý moment 800 Nm již od 2000 otáček za minutu.  Po výrazném zvýšení výkonu a točivého momentu při nízké rychlosti otáček a dalším vylepšení technologie řazení zrychluje BMW ALPINA B7 výbušným způsobem z 0 na 100 km/h během pouhých 3,6 sekund a dosahuje nejvyšší rychlosti 330 km/h.

Nezaměnitelná ALPINA

Výrazný design nového BMW ALPINA B7 okouzlí nezaměnitelnou elegancí a dynamickou působivostí. Přední část s výraznou dvojitou ledvinkou BMW a volně umístěným nápisem ALPINA i zadní část se sportovním výfukem z nerezavějící oceli a difuzorem zdůrazňují úžasný potenciál výkonu. Designové a aerodynamické prvky ALPINA vytvářejí harmonický, jedinečný vzhled tohoto automobilu.

Moderní design potkává klasickou ruční práci

V interiéru přesvědčuje nové BMW ALPINA B7 luxusním prostředím, nejlepšími materiály a přehledností. Rozsáhlé sériové vybavení zajišťuje příjemný pocit a pohodlí na nejvyšší úrovni.

Další výrazný znak – plnobarevný digitální přístrojový panel s technologií LED v jedinečném stylu ALPINA. Téměř neomezená tvořivost: manufaktura ALPINA nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní interiér z nejlepší kůže LAVALINA, který pak vyrobí mistrovská ruka v nejvyšší kvalitě.


Podvozek nového BMW ALPINA B7 kombinuje nejmodernější technologie s vyladěním hardwaru a softwaru ALPINA a nabízí možnost volby mimořádného pohodlí při jízdě nebo výrazné dynamiky jízdy. Elektronicky nastavitelné tlumiče, vzduchové odpružení na obou nápravách, aktivní stabilizace vozu v zatáčkách a řízení zadní nápravy umožňují dosáhnout dosud nevídané agility v segmentu luxusních limuzín.

Prvotřídní trakce – nové BMW ALPINA B7 má pohon všech kol zaměřený na výkon, jehož základem je inteligentní systém BMW xDrive. Zajišťuje maximální pohon, mimořádnou dynamiku jízdy a vysokou bezpečnost při jízdě.  Information on fuel consumption and CO2 emissions according to the applicable EU Directive VO (EU) 715/2007.


BMW ALPINA B7Limousine
Fuel consumption, combined:11,6 l/100km
CO2 emissions combined:265 g/km
Efficiency Category:

The disclosed fuel consumption and CO2 emissions are measured according to WLTP (Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicles Test Procedure) and converted to NEDC (New European Driving Cycle) for comparison purposes. Depending on your country, vehicle related taxes or other duties may be based on fuel consumption and CO2 emissions data which differs from that shown here.

Further information on specific fuel consumption and specific CO2 emissions of new passenger cars is given in „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen” which can be obtained free of charge at all points of sale and from the Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen.

Efficiency-Class

Determined on the basis of the measured CO2 emissions taking into account the mass of the vehicle.