BMW ALPINA B7

Nové BMW ALPINA B7

Nová éra – velká TŘÍDA LUXUSU

Od roku 2016 představuje BMW ALPINA B7 špičku portfolia modelů a na celém světě přesvědčuje velký počet řidičů svými mimořádnými a současně vyváženými vlastnostmi. Novým rozsáhlým přepracováním modelu vstupuje nová BMW ALPINA B7 v létě 2019 po hluboko zasahujících technických změnách do nové éry – svěží, moderní a výkonná. Dále upravené hnací ústrojí, důkladně přepracovaný design i moderní systémy podpory řidiče a služby ConnectedDrive potěší i nejnáročnější zákazníky.

... hladký VÝKON, výbušná SÍLA

4,4 litrový motor V8 poslední generace s přeplňováním Bi-turbo má výkon 447 kW (608 k) a točivý moment 800 Nm již od 2000 otáček za minutu.  Po výrazném zvýšení výkonu a točivého momentu při nízké rychlosti otáček a dalším vylepšení technologie řazení zrychluje BMW ALPINA B7 výbušným způsobem z 0 na 100 km/h během pouhých 3,6 sekund a dosahuje nejvyšší rychlosti 330 km/h.

Nezaměnitelná ALPINA

Výrazný design nového BMW ALPINA B7 okouzlí nezaměnitelnou elegancí a dynamickou působivostí. Přední část s výraznou dvojitou ledvinkou BMW a volně umístěným nápisem ALPINA i zadní část se sportovním výfukem z nerezavějící oceli a difuzorem zdůrazňují úžasný potenciál výkonu. Designové a aerodynamické prvky ALPINA vytvářejí harmonický, jedinečný vzhled tohoto automobilu.

Moderní design potkává klasickou ruční práci

V interiéru přesvědčuje nové BMW ALPINA B7 luxusním prostředím, nejlepšími materiály a přehledností. Rozsáhlé sériové vybavení zajišťuje příjemný pocit a pohodlí na nejvyšší úrovni.

Další výrazný znak – plnobarevný digitální přístrojový panel s technologií LED v jedinečném stylu ALPINA. Téměř neomezená tvořivost: manufaktura ALPINA nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní interiér z nejlepší kůže LAVALINA, který pak vyrobí mistrovská ruka v nejvyšší kvalitě.

Podvozek nového BMW ALPINA B7 kombinuje nejmodernější technologie s vyladěním hardwaru a softwaru ALPINA a nabízí možnost volby mimořádného pohodlí při jízdě nebo výrazné dynamiky jízdy. Elektronicky nastavitelné tlumiče, vzduchové odpružení na obou nápravách, aktivní stabilizace vozu v zatáčkách a řízení zadní nápravy umožňují dosáhnout dosud nevídané agility v segmentu luxusních limuzín.

Prvotřídní trakce – nové BMW ALPINA B7 má pohon všech kol zaměřený na výkon, jehož základem je inteligentní systém BMW xDrive. Zajišťuje maximální pohon, mimořádnou dynamiku jízdy a vysokou bezpečnost při jízdě.  

EU tyre label

EU tyre label = fuel efficiency class / wet grip class / external rolling noise class, external rolling noise value

For more detailed information, please click here:
EU tyre labels - information according to Regulation (EU) 2020/740
www.alpina-automobiles.com/tyrelabel