BMW ALPINA D3 S

Design interiéru

Standardní vybavení

Rozsáhlá nabídka standardního vybavení je bezkonkurenční. Sportovní sedadla s čalouněním Alcantara / Sensatec stejně jako  HiFi systém s tunerem DAB, jedinečný navigační systém BMW, komunikační a informační systémy v balíčku BMW Live Cockpit ConnectedDrive, inovativní asistenční systémy BMW pro řidiče Active Guard Plus a Parkovací asistent jsou na palubě již jako standard

Detaily

Každý vůz značky ALPINA je označen exkluzivním štítkem s výrobním číslem konkrétního modelu. Klasické detaily značky ALPINA, jako jsou dveřní prahy ALPINA a kovové emblémy na opěradlech a rohožích, dodávají vozům styl. Ručně šitý kožený sportovní volant LAVALINA ALPINA s vyhříváním zajišťuje pohodlný úchop.

Vlastní výroba

V rámci vlastního výrobního procesu vozů značky ALPINA umíme realizovat i neobvyklé požadavky zákazníků, pokud jde o vzhled interiéru. Každému vozu BMW ALPINA D3 S tak lze vnuknout jedinečnost.

High-tech přístrojová deska

Plnobarevný digitální displej v designu značky ALPINA (červené ukazatele na modrém pozadí) nabízí pokročilé možnosti konfigurace a přizpůsobení.