BMW ALPINA D5 S

Design interiéru

Slavné ozdobné pruhy, oficiálně známé jako ALPINA Deko-Set, jsou více než jenom připomínka 70. a 80. let minulého století – jsou nedílnou součástí dědictví značky ALPINA. Ozdobná sada vypadá jako stužka, má velmi pěkný vodorovný tvar a může se upevnit na předek a boky vozidla buď ve stříbrné, nebo ve zlaté barvě.

Tradiční barvy modrá a zelená jsou pevně spojeny s naší společností. Tyto barvy jsou také základem dvou exkluzivních laků ALPINA – ALPINA Blau metallic (modrá metalíza) a ALPINA Grün metallic (zelená metalíza). Kromě toho je pro nový vůz BMW ALPINA D5 S k dispozici široká paleta dalších laků BMW a BMW Individual i laků upravených podle přání zákazníka.

Zvláštní znak: nový, volně zavěšený nápis ALPINA na předním spoileru. Jako žádný jiný prvek spojuje nezaměnitelný vzhled s technickou dokonalostí. Volně upevněný nápis umožňuje začlenit do přední části vozu další otvor, který přivádí vzduch do jednoho z externích chladičů. Nápis je dispozici v úpravě chrom, stříbro, zlato nebo černý „vysoký lesk“.

Podrobnosti

Decentní detaily ALPINA vnášejí do každého interiéru nádech exkluzivity a individuálního stylu. Ručně zpracovaný sportovní volant ALPINA, vyrobený z kůže LAVALINA obzvlášť vysoké kvality s modrým/zeleným štepováním, okouzlí hned na první dotek. Osvětlené prahy dveří, označení modelu a jedinečná výrobní plaketa jsou dalšími příklady výjimečného vybavení vozu BMW ALPINA D5 S. K dispozici je několik možností provedení interiéru, včetně nadčasového ALPINA Piano Lacquer, klasického ALPINA Luxury Wood Myrtle a nového ALPINA Luxury Wood Walnut Nature – jehož hrubý povrch je teplý a zároveň moderní.

 

Přístrojová deska

Dalším výrazným znakem vozu je plnobarevná digitální přístrojová deska v LED technologii s typickým vzhledem značky ALPINA. V režimu Comfort ukazuje klasické přístroje s modrým pozadím, červenými ručičkami a jasně čitelnými číslicemi. Ve sportovním režimu se styl displeje změní na dynamický se zelenými vlečnými ukazateli. Dále je možné zvolit také režim Eco Pro. Typickým znakem ALPINA je centrálně umístěný permanentní digitální tachometr.

Individuální provedení

Neexistují prakticky žádné hranice, pokud jde o přizpůsobení vzhledu Vašeho konkrétního BMW ALPINA D5 S podle osobního vkusu. Od barvy vozu a čalounění po ozdobné prvky interiéru můžete vybírat z bohaté nabídky vybavení BMW a ALPINA. Vozy BMW ALPINA zřídkakdy odjíždějí z výrobního závodu ALPINA v Buchloe v Bavorsku bez doplňků dodávaných na zakázku. Filozofie společnosti umožňuje zákazníkům vytvořit si vlastní osobní interiér, který naši mistři čalouníci potom s využitím svých odborných zkušeností ručně vyrobí.