BMW ALPINA XB7

Design interiéru

Prostředí první třídy

Každý detail interiéru BMW ALPINA XB7 je zpracován na vysoké řemeslné úrovni, aby cestujícím poskytoval komfort a příjemný pocit. Tři řady sedadel – ve výbavě na přání v koženém provedení LAVALINA – s velkou rezervou pojmou šest až sedm cestujících. Elegantní doplňky vozidla ALPINA, například iDrive Controller z křišťálového skla s logem ALPINA vytvořeným pomocí laseru, dále přispívají k mimořádně vytříbenému prostředí interiéru vozidla.

Řemeslné zpracování

Vlastní čalounický provoz ALPINA nabízí zákazníkům téměř neomezené možnosti při vlastní kompozici interiéru: lemování, stehy, výšivky a reliéfy podle pokynů zákazníka – to vše dodává interiéru vozidla osobitý nádech.

Nejmodernější kokpit

Čtyřbarevný digitální displej v designu ALPINE nabízí progresivní možnosti konfigurace, sportovní vzhled a uživatelsky přizpůsobitelné zobrazení. Tvoří součást většího displeje, jenž se dle tradice společnosti BMW orientuje na řidiče. Prostor řidiče nabízí působivé uživatelské pohodlí, s intuitivní obsluhou přes dotykový displej, tlačítky přímé volby, systémem iDrive Controller a ovládáním hlasem či gesty. Systém BMW Driving Assistant Professional, jenž tvoří součást základní výbavy, nabízí vysokou úroveň aktivní bezpečnosti v rámci komplexního balíčku inovativních asistenčních systémů.