BMW ALPINA XD3 / XD4

Design exteriéru

Výrazný a dynamický, a přitom jemný design nového modelu BMW ALPINA XD3 působí sportovně a průbojně, současně však skromně. BMW ALPINA XD3 se správnými proporcemi a krátkými přesahy vypadá pevně a silně. Specifické prvky ALPINA zdůrazňují potenciál výkonu, který dřímá uvnitř – nejvýrazněji velké otvory v předním čele pro přívod vzduchu k vysoce výkonnému chladicímu systému a dvě oválné zdvojené výfukové koncovky vzadu. Design vozu BMW ALPINA XD3 je silně ovlivněn jedinečným designem krásných nových volitelných dvaceti dvou palcových lehkých kovaných kol* ALPINA CLASSIC a jejich technickým a minimalistickým vzhledem.

V kombinaci s dvaceti dvou palcovými kovanými koly se nejvyšší rychlost snižuje přibližně o 5 km/h.

Nový model BMW ALPINA XD4 zaujme v každém ohledu. Kombinuje oblíbené vlastnosti sportovně užitného vozidla se štíhlou a elegantní siluetou kupé. Svažující se linie střechy přechází hladce v zadní spojler, který je umístěný nad výraznými zadními světly ve tvaru L a zadním difuzorem. Design aerodynamických komponent spojuje tvar a funkci – snižuje vztlak téměř na nulu a minimalizuje aerodynamické nedokonalosti pro dosažení maximální stability jízdy při všech rychlostech. Design vozu BMW ALPINA XD4 je silně ovlivněn jedinečným designem krásných nových volitelných dvaceti dvou palcových lehkých kovaných kol* ALPINA CLASSIC a jejich technickým a minimalistickým vzhledem.

V kombinaci s dvaceti dvou palcovými kovanými koly se nejvyšší rychlost snižuje přibližně o 5 km/h.

 

 

Nezaměnitelně ALPINA

Slavné ozdobné pruhy, oficiálně známé jako ALPINA Deko-Set, jsou více než jenom připomínka 70. a 80. let minulého století – jsou nedílnou součástí dědictví značky ALPINA. Ozdobná sada vypadá jako stužka, má velmi pěkný vodorovný tvar a může se upevnit na předek a boky vozidla buď ve stříbrné, nebo ve zlaté barvě.

Pro nové modely BMW ALPINA XD 3 a BMW ALPINA XD 4 je k dispozici široká paleta dalších laků BMW.

Zvláštní znak: nový, volně zavěšený nápis ALPINA na předním spojleru. Jako žádný jiný prvek spojuje nezaměnitelný vzhled s technickou dokonalostí. Volně upevněný nápis umožňuje začlenit do přední části vozu další otvor, který přivádí vzduch do jednoho z externích chladičů. Nápis je dispozici v úpravě chrom, stříbro, zlato nebo černý „vysoký lesk“.