BMW ALPINA XD3 / XD4

Design interiéru

Nejkvalitnější interiér

Interiér nových BMW ALPINA XD3 a XD4 nabízí prostorné prostředí, které se vyznačuje kvalitními materiály a moderním  čistým stylem. Decentní detaily ALPINA dodávají punc exkluzivity a individualizace. Například ručně vyrobený sportovní volant ALPINA dohotovený luxusní kůží LAVALINA s modro/zeleným prošíváním, prahy dveří ALPINA a plaketa ochranné známky výroby.

Kožedělná dílna ALPINA

Firemní kožedělná dílna ALPINA poskytuje téměř neomezenou škálu interiérových prvků pro BMW ALPINA XD3 a XD4: paspulkování, prošívání, vyšívání, děrování a ražení dodává každému vozu BMW ALPINA osobní styl. Neošetřené kožené čalounění LAVALINA, pečlivě vyrobené v kožedělné dílně ALPINA, přidává do seznamu možností nejdokonalejší přírodní materiál používaný v automobilovém průmyslu.

State of the art

Široká škála standardního vybavení zajišťuje nejvyšší úroveň pocitu pohody a pohodlí. Přední navigační, komunikační, informační a zábavní systémy BMW z balíčku BMW Live Cockpit ConnectedDrive a BMW Parking Assistant jsou již standardní součástí přístrojové desky.