BMW ALPINA XD3 / XD4

Design interiéru

Interiéry nových vozů BMW ALPINA XD3 a XD4 jsou prostorné, charakter jim dodávají vysoce kvalitní materiály a moderní přehlednost. Široká řada standardního vybavení zajišťuje nejvyšší úroveň příjemného pocitu a pohodlí. Zahrnuje navigaci BMW, která patří mezi nejlepší výrobky této třídy, komunikační a zábavní systémy, sportovní sedadla s elektrickým nastavením, prvotřídní kožené čalounění a přední světlomety s technologií LED.

Detaily

Nenápadné detaily dodávají vozům ALPINA nádech výjimečnosti a individualizace. Například ručně vyrobený potah sportovního volantu ALPINA z luxusní kůže LAVALINA s modrým nebo zeleným prošíváním, prahy ALPINA a typická výrobní plaketa. Volitelně je k dispozici interiér s nadčasovým klavírním lakem ALPINA s trojrozměrným logem.

Přístrojový panel

Plnobarevný digitální přístrojový panel s LED technologií má jedinečný vzhled ALPINA. V režimu Comfort ukazuje klasické přístroje s modrým pozadím, červenými jehlami a jasně čitelnými číslicemi. Ve sportovním režimu se styl displeje změní na dynamický se zelenými ukazateli.

 

 

Individuální provedení

Pokud jde o úpravu vzhledu automobilu, nemusí se přání zákazníků prakticky nijak omezovat. Od laků po materiály v interiéru a barvy čalounění – mohou si vybrat cokoli z rozsáhlého programu vybavení společností BMW a ALPINA. Vůz BMW ALPINA jen málokdy odjíždí z výrobního závodu ALPINA v bavorském Buchloe, aniž by čerpal z možností úprav, které jsou k dispozici. Filozofie společnosti umožňuje zákazníkům vytvořit si jejich vlastní interiér, který pak mohou naši odborní čalouníci s mistrovskou dovedností ručně vyrobit.