PRÁVNÍ INFORMACE

Právní informace

Děkujeme Vám za návštěvu našeho webového místa a za zájem o naše výrobky.

ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG  
zapsaná v obchodním rejstříku obvodního soudu (Amtsgericht) v Kempten pod číslem HRA 5540, zastoupená osobně ručícím společníkem:

ALPINA Verwaltungs- und Service GmbH,
zapsaná v obchodním rejstříku obvodního soudu (Amtsgericht) v Kempten pod číslem HRB 915, zastoupená jednateli: Andreas Bovensiepen, Florian Bovensiepen.

Alpenstraße 35-37 86807 Buchloe / Německo

Tel.: +49 8241 5005 - 0
Fax: +49 8241 5005 - 155
E-mail: info@remove-this.alpina.de
    
    
VAT No.: DE 128 656 861
Excise ID: DE 000 00 523 003

Právní upozornění

ALPINA a ochranné známky ALPINA, ALPINA SWITCH-TRONIC, ALPINA SHIFT-TRONIC jsou zapsané obchodní značky společnosti ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG.

Copyright:

© Copyright ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG, Buchloe, Germany (Německo)

Všechna práva vyhrazena. Text, obrázky, grafika, zvuk, videonahrávky, animace a jakékoli další informace, které jsou zde zveřejněny, jsou chráněny autorskými právy společnosti ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG. Reprodukce nebo přehrávání celku nebo jakýchkoli částí bez písemného povolení nejsou dovoleny.

Písmo (font) ALPINA a logo ALPINA jsou chráněné značky společnosti ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG.

Zobrazená vozidla mají vybavení pro Spolkovou republiku Německo. Mají například zvláštní vybavení, které není dodáváno jako standard a je k dispozici za příplatek. V některých zemích nejsou z důvodu předpisů a podmínek specifických pro danou zemi k dispozici všechny modely. Informace o dostupných modelech a přesném rozsahu vybavení vám může podat váš prodejce ALPINA nebo dovozce značky ALPINA ve vaší zemi.

Pro své vozidlo používejte pouze originální náhradní díly ALPINA. Tyto náhradní díly můžete koupit prostřednictvím zapsaných prodejců značky ALPINA a BMW. Příslušný prodejce vozů značky ALPINA zná vyzkoušené příslušenství a rád vám poradí.

Dále upozorňujeme, že použitím součástek, které nejsou schváleny k použití ve vozech ALPINA, může být ovlivněna záruka k vašemu vozidlu.

Pokud toto webové místo odkazuje na jiná webová místa třetích stran, nepřebírá společnost ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG žádnou odpovědnost za obsah těchto webových míst.

Máte-li jakékoli technické dotazy, obraťte se na: webmaster@remove-this.alpina.de